(541) 238 98 93
ile@elmaryazilim.com
Sıcak Satış Programı Nedir?

            Sıcak satış programı;

            Online  çalışma özelliğine sahip PDA ( el terminali, ceptelefonu, tablet bilgiayar gibi) taşına bilir özellikteki cihazlarda kullanılan ve GPRS bağlantı özelliğine sahip bulunduğu yerde stok kontrolü yapan, satış  yapabilen, müşteriye fatura kesebilen, tahsilat yapan ve tahsilat fişini verebilen, çek senet, banka işlemlerini yaparak müşteriye daha hızlı ve kolay hizmet sunan her hengi yere ve mekana bağlı kalmayan tamamen mobil olarak çalışan sisteme sıcak satış sistemi denir. 

        Sıcak satış siteminin kullanımı için, sıcak satış programı, el terminali,bluetooht yazıcıya ihtiyacınız vardır. 

        El Terminali özellikleri;

        Sıcak satış programı ile etegreli çalışacak windows mobil özellikli GPRS  destekli barkod okuya bilen bir el terminaline ihtiyaç vardır. Ürün satışı sırasında hızlı ürün satmak için barkod okuma özelliğinin olması  sıcak satış programının kullanımını kolaylaştırmaktadır. Ayrıca el terminelinin bluetooht özellikli yazıcılarla entegreli çalışmasıda gerekmektedir.

 

           Bluetooht özelikli nokta vuruşlu yazıcı

           Sıcak satış programı kullanan personelin müştiye satş sırasında anında fatura vermesi için nokta vuruşlu bluetooht yazıcı sahibi olması gerekmektedir. Yazıcının mobil çalışma özelliğinde araç içinde kullanılabilir olması gerekiyor. Yazıcının elektrik gücünü araç çakmağına takılarak sağlaması gerekiyor.

 

             Hızla gelişen teknoloji insanların kısa zamanda çok iş yapmalarını sağlıyor. Pazarlama sektörü başta olmak üzere, adisyon programı kullanan restorantlar, cafeler, çay bahçeleri, sahil işletmecileri, balık çiftlikleri, besiciler, mandıra işletmecileri, geniş mekana sahip işletmeler daralan zamanda daha çok satış, tahsilat, stok kontrolü yapmak için sıcak satış programı, saha satış programı ve mobil satış programlarına ihtiyaçları vardır.  Sıcaks atış programı kulalnmayan firmalar rakiplerinin gerisinde olurlar. Günümüz teknolojisi ile her türlü cihazın bulunduğu ülkemizde sıcak satış alanına sahip bütün firmaların veya işletmelerin en kısa zamanda sıcak satış programını kullanmaları gerekmektedir.

           Sıcak satış programını kullanarak daha fazla satış ve daha fazla müşteriye ulaşma imkanına sahip olursunuz. Daralan ekonomide sizlere ferah nefes almanızı ve iş potansiyelinizi arttırmış olursunuz. 

Duyurular
Sıcak satış programı hizmetinizde
Sıcak satış programı pazarlama sektörünün hizmetinde
Saha satış programı
Saha satış programı ile sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.
Bluetooth Yazıcılar
Bluetooth Yazıcılar ile hızlı döküm
Gprs PDA kolaylığı
Gprs Pda lar ile satışlarınızda kolaylık sağlanıyor
Sıcak Satış Programında Kış Kampanyası
Sıcak Satış Programında Kış Kampanyası başladı.
Android programda kampanya
Android sıcak satış programı 350 TL ile satışları başlamıştır.
Sayaçlar
Aktif: 1
Toplam: 160471
İletişim Bilgileri
Sıcak Satış Programı, android saha satış programı 0533 395 40 50, android mobil program

Elmar Yazılım tarafından geliştirilen android sıcak satış programları firmanızın işlerini kolaylaştırır.
Telefonlarımız

Tel: (541) 238 98 93
Fax:
Gsm: (533) 395 40 50

Sosyal Paylaşım

Adres

Adres: Kazım Karabekir Mah. Hoca Ahmet Yesevi Cad. No: 117/B BAĞCILAR / ISTANBUL
Site Bağlantıları

Anasayfa
İletişim
Copyright © 2014 - Site Haritası