(541) 238 98 93
ile@elmaryazilim.com
Ürünler > Sıcak Satış Programı
Ürün Fiyatı: 0 TL
Özellikleri:

Elmar  Sıcak Satış Programı

           Stok - Satış - Fatura - Cari - Tahsilat - Kasa  vb bütün kısa ve hızlı işlemlerinizi Sıcak satış programlarımızı kullanarak işlemlerinizi yapabilirsiniz.

           İnternet bağlantılı sıcak satış programlarımızla merkezi bilgisayarlara bağlı kalmadan, bulunduğunuz il ve ilçeler başta olmak üzere bütün Türkiye'de online satış yapabilirsiniz. Merkezi stoklarınız ile araç içi stoklarınızda karışıklık olmadan sattığınız ürünlerin ve carilerdeki tahsilatlarınızı anlık olarak görerek hesaplarınızı kontrol altına alırsınız.

          Birden fazla kullanıcı ve şubelerin bir biri ile sağlıklı ve entegreli çalışması güzellikleri ile sizlerde bayilerinizi, şubelerinizi ve personellerinizi anlık olarak takip altında tutarak, hızlı ürün gönderimi ve hızlı para tahsilatını yapmanızı sağlar.

        Sıcak Satış Programı Nasıl Kullanılır?

        Sıcak satış programını kullanmanız için öncelikle altyapınızın, yapmış olduğunuzun uygunluğu, cihazlarınızın kullanımı ve program ile uyumu, sıcak satış programını kullancak personel olması ve bu personelin kullanması için program üzerine stoklarının, carilerinizin ve olması gereken tüm verilerin gerilmesi  gerekiyor.

       Sıcak Satış Programında Kulanılacak Cihazlar

Sıcak satış programını kullananmak için GSM kartı takılan ve sunu ile bağlantı kurabilecek  GPRS el terminaline ihtiyaç vardır. El terminali ile yapmış olduğunuz satış ve tahsilatların çıktısını alabilmeniz için mobil nokta vuruşlu yazıcı veya fiş yazıcıya ihtiyacınız vardır.  GSPR bağlantısı olmayan el terminalleri ile sıcak satış programını kullanmanız oldukça zordur.  Sıcak satış programını kulmak için cihazınızın programa bağlanması gerekmtektedir. Cihazının bağlantı kurması için wriles veya gsm hattına ihtiyaç vardır.

 

            Mobil yazıcı özellikleri nasıl olmalı?

            Sıcak satış progrmanında fatura kesme ve müşteriye fiş vermek için,  kullanmış olduğunuz el terminali ile uygum sağlayacak    Bluetooht  özelliğine sahip nokta vuruşlu yazıcıya sahip olması lazımdır. Nokta vuruşlu yazıcının  güç kayanağını araçın çakmaklığından güç alması sağlanmalıdır. 

 

            Sıcak satış programı kullanımının faydası nedir?

            Sıcak satış programı kullanarak yer, mekan, müşteri, ürün, stok, muhasebe sıkıntıları olmadan, dilediğiniz yerde ve mekanda GPRS bağlantısını kurabileceğiniz her herde yeni müşterilerinize ulaşabilir, satış yapabilir, tahsilat yapabilir, stok kontrolünüzü görebilirsiniz. Mobil araçcınızla, mobil el terminali ve yazıcılarınızla satış cirolarınızı arttıra bilirsiniz. Müşteri tahsilatları sırasında anlık fatura kesebilir ve müşteri memnuniyetini yükseltebilirsiniz. 

 

 

Çalışma Şekli: 

Elmar Ticari Plus ile tam entegre ve uyumlu çalışma 

Bluetooth yazıcılarla tam uyum

El Terminalerinde uyum ve hızlı kullanım imkanı

Fiş yazıclar ile uyumlu çalışma 

Kullanıcı adı ve şifresi ile hızlı kullanım

Otamatik günceleme sistemi

Veri güvenliği

Haber: Sıcak satış programlarında android dönemi başladı. Sizlerde sıcak satış programılarında android sistemli cep telefonları ile karınızı arttırabilrisiniz.

Duyurular
Sıcak satış programı hizmetinizde
Sıcak satış programı pazarlama sektörünün hizmetinde
Saha satış programı
Saha satış programı ile sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.
Bluetooth Yazıcılar
Bluetooth Yazıcılar ile hızlı döküm
Gprs PDA kolaylığı
Gprs Pda lar ile satışlarınızda kolaylık sağlanıyor
Sıcak Satış Programında Kış Kampanyası
Sıcak Satış Programında Kış Kampanyası başladı.
Android programda kampanya
Android sıcak satış programı 350 TL ile satışları başlamıştır.
Sayaçlar
Aktif: 1
Toplam: 156986
İletişim Bilgileri
Sıcak Satış Programı, android saha satış programı 0533 395 40 50, android mobil program

Elmar Yazılım tarafından geliştirilen android sıcak satış programları firmanızın işlerini kolaylaştırır.
Telefonlarımız

Tel: (541) 238 98 93
Fax:
Gsm: (533) 395 40 50

Sosyal Paylaşım

Adres

Adres: Kazım Karabekir Mah. Hoca Ahmet Yesevi Cad. No: 117/B BAĞCILAR / ISTANBUL
Site Bağlantıları

Anasayfa
İletişim
Copyright © 2014 - Site Haritası